Bar&Men, Blog

Cena profesjonalnych usług barmańskich to…

Wiele osób przekonało się już jak wielką moc przebicia ma barman na weselu czy imprezie firmowej. Możliwe że sam planujesz przyjęcie i zastanawiasz się nad skorzystaniem z tej usługi.
Ale jak to wygląda pod względem organizacji i od czego zależy cena drink baru?

Drink bar na wesele cena

Wesela, imprezy firmowe, urodziny, czy też imprezy integracyjne- jeśli chcesz na tą okazje poczęstować swoich gości pysznymi drinkami bezsprzecznie wymaga to obsługi barmańskiej. Barmani mogą być zatrudnieni na przyjęcia zawierające od kilku do kilkuset osób. Koszt wynajęcia mobilnego drink baru, jaki będziesz musiał ponieść, zależy od kilku czynników:

Liczba gości
Wraz ze wzrastającą liczbą gości, których zaprosisz na swoje przyjęcie, wzrasta liczba barmanów którzy będą potrzebni do wydawania drinków. Przeważnie na imprezy do 50-75 gości wystarcza jeden barman, powyżej owej liczby potrzeba już dwóch barmanów. Zniweluje to możliwość powstania kolejek do drink baru. Bardziej skomplikowane menu koktajli również wpłynie na cenę.

Ilość godzin
Niektórzy barmani pobierają opłatę za godzinę swojej pracy bez minimalnej ilości godzin, inni zaś, mają wyznaczoną minimalną ilość godzin na przyjęciu, a dodatkowy czas jest płatny po ustalonej z góry stawce godzinowej.

Dojazd
Koszt również jest uzależniony od miejsca w którym państwo organizują swoje przyjęcie. Wraz z ilością kilometrów wzrasta cena. Barmani odgórnie mają ustaloną cenę za kilometr licząc od swojej siedziby, w naszym przypadku jest to Rzeszów.

Organizacja
Barmani często oferują kompleksową organizację polegającą na przejęciu wszystkich obowiązków, dotyczących drink baru. Jeżeli nie masz czasu szukać alkoholi, napojów, szkła, czy też owoców- profesjonaliści zrobią to za ciebie. Barmani mają już sprawdzone hurtownie i sklepy, gdzie takie rzeczy nabywają regularnie. Takie rozwiązanie jest idealne, aby uniknąć stresu i zaoszczędzić przy tym czas oraz pieniądze. Ważne abyś w tym wyjątkowym dniu czuł się dobrze i oszczędził sobie stresu. Jesteśmy w stanie ci to zapewnić!

Drink bar na wesele cena

Oczywiście ceny usług znacząco się różnią pomiędzy firmami oferującymi usługi. Przede wszystkim zależą od jakości serwowanych koktajli. Jeżeli zależy Ci na smacznych i elegancko wyglądających napojach- unikaj stylu festynowego z przerostem formy nad treścią- dosłownie :). Goście docenią elegancko podane drinki, które oczarują smakiem i aromatem.

A więc do rzeczy. Drink bar na wesele cena?
Za przyjęcie na 100 osób, obsługiwane z najlepszą jakością i dbałością o szczegóły, trzeba się liczyć z kosztami 2200-3300zł w zależności od wybranego menu.
Oczywiście dostępne są dużo tańsze opcje typu “daj pan 10 flaszek wódki my zrobimy z nich drinki” , ale czy warto ryzykować w tym jakże ważnym dniu? 🙂
Pamiętajmy też o tym, że każda szanująca się firma nie poprosi Was o zapewnienie alkoholu. Barmani mają swoje sprawdzone sklepy z najlepszymi alkoholami.

Jeżeli już zdecydujesz się wybrać swoją firmę barmańską na przyjęcie, wesele, imprezę firmową czy urodziny, należy podpisać umowę. Jednak przed jej podpisaniem zadamy Ci kilka pytań, na które już możesz sobie przygotować odpowiedź, tym samym zaoszczędzając sobie czasu:
1. Jak długo chce Pan/Pani aby trwała obsługa barmańska?
2. Ilu gości będzie na tym przyjęciu?
3. Jaką ofertą byłby Pan/Pani zainteresowana? Jakie drinki, koktajle Pana/Panią interesują?
4. Czy odpowiada Pan/Pani za zakup wszystkich alkoholi, dodatków albo może my mamy to zrobić?
5. O której godzinie barmani mają stawić się w lokalu?

Twoja reakcja
3Like0Love1Happy0Dislike

Zostaw komentarz

Zapisz się do newslettera!

Chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości i promocje?