Imprezy integracyjne

Firmowe imprezy integracyjne to doskonała okazja żeby lepiej poznać swoich współpracowników. Może się okazać, że stworzycie niesamowitą ekipę do imprezowania! Wcześniej byś się tego nie spodziewał, prawda?
Sprawy, którymi zajmujecie się na co dzień odłóżcie na bok! My zaserwujemy wam pyszne drinki, które pozwolą wam zapomnieć o codziennych troskach!
Obsługa prywatnych barmanów przenosi Twoje imprezy integracyjne na wyższy poziom, przy okazji jest gwarantem dbałości o szczegóły a także daje gościom sygnał, że nadszedł czas na zabawę.
Bar z pełnym zakresem usług dodaje ekscytującą dynamikę wydarzeniu, którego nie można powtórzyć w inny sposób. Z przyjemnością dowiesz się, że Twoi współpracownicy są w dobrych rękach, obsługiwani przez nasz profesjonalny personel. (Barmańskie dowcipy dodajemy bez dodatkowych opłat).

Dzięki nim będziecie w stanie się zrelaksować i cieszyć miłym wieczorem! A może będziecie nawet mięli ochotę to powtórzyć?

Jesteśmy tu dla Ciebie!

Istnieje wiele powodów, dla których jesteśmy najlepszą usługą barmańską:

  • Zdejmujemy odpowiedzialność z twoich barków – Będziesz świetnie się bawił wiedząc, że zabawiamy Twoich współpracowników i znamy się na robieniu napojów.
  • Natychmiast podnieś poziom energii swojego wydarzenia – Pozwól nam oczarować i zadziwiać gości naszym profesjonalnym, energicznym podejściem.
  • Zapewnij swoim kolegom rozrywkę – na widok barmana działa magia i choć nie będziemy żonglować piłami łańcuchowymi takimi jak ten żongler, którego być możesz chciałbyś wynająć, też przyłożymy się do stworzenia niezłego pokazu.
  • Możesz się odprężyć – Pojawimy się wcześniej i podkręcimy imprezę, pozostając tak długo, jak zechcesz.
    Swoboda wyboru idealnego miejsca – dzięki naszym wydajnym, najnowocześniejszym, przenośnym barom, oczarujemy Twoich gości w dowolnym miejscu i czasie. Nie ma znaczenia, czy nie ma miejsca na bar- zrobimy miejsce!
To się opłaca

Oprócz wynajęcia żonglera :), nie możesz zrobić nic lepszego niż kolegom z pracy prywatny bar. Tworzy to żywiołową imprezę i daje zdecydowanie większą wartość niż poniesione koszty.
Co najważniejsze, nasza praca ma formę tworzenia niedorzecznie dobrych napojów wyłącznie dla Was.

Oferujemy obsługę imprez integracyjnych ta terenie południkowo-wschodniej Polski.

Umów spotkanie lub zamów wstępną wycenę lub
Skontaktuj się z nami:
Zapisz się do newslettera!

Chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości i promocje?