Organizujesz wykwintne przyjęcie, ogromną imprezę, kameralną prywatkę dla najlepszych znajomych? Chcesz alby było wydarzenie nietuzinkowe? Jesteśmy w stanie Ci zagwarantować, że serwowane przez nas drinki i koktajle oczarują wszystkich!

Różne kombinacje smaków, kolorów, co tylko dusza zapragnie! Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już dziś! I pamiętaj że dajemy Ci wolną rękę w wyborze menu! To Ty tu decydujesz!

W ofercie indywidualnej “Sky is the limit”! Tutaj znikają wszystkie ograniczenia. Jesteśmy po to aby słuchać i doradzać Ci w najlepszych wyborach? Zapewnimy wszystko czego potrzebujesz a przede wszystkim świetnej jakości mobliny drink bar idący w parze z jeszcze lepszymi usługami.
Od dobrze znanych wyszukanych alkoholi, poprzez doskonałe dodatki aż po unikatowe, limitowane alkohole, których nie dostaniesz nigdzie indziej. Jesteśmy elastyczni i dopasujemy ofertę tak, żeby Twoi goście byli zachwyceni.

Jesteśmy tu dla Ciebie!
Istnieje wiele powodów, dla których jesteśmy najlepszą usługą barmańską:

  • Zdejmujemy odpowiedzialność z twoich barków – Będziesz świetnie się bawił wiedząc, że zabawiamy Twoich gości i świetnie znamy się na robieniu drinków.
  • Natychmiast podnieś poziom energii swojego wydarzenia – Pozwól nam oczarować i zadziwiać gości naszym profesjonalnym, energicznym podejściem.
  • Zapewnij swoim gościom rozrywkę – na widok barmana działa magia i choć nie będziemy żonglować piłami łańcuchowymi takimi jak ten żongler, którego być możesz chciałbyś wynająć, też przyłożymy się do stworzenia niezłego pokazu.
  • Możesz się odprężyć – Pojawimy się wcześniej i podkręcimy imprezę, pozostając tak długo, jak zechcesz.
    Swoboda wyboru idealnego miejsca – dzięki naszym wydajnym, najnowocześniejszym, przenośnym barom, oczarujemy Twoich gości w dowolnym miejscu i czasie. Nie ma znaczenia, czy nie ma miejsca na bar- zrobimy miejsce!

Życie to imprezowanie i choć impreza kończy się kacem, to kac kończy się gotowością do kolejnej imprezy.
Marcin Piędel

Ten rodzaj oferty świadczymy na terenie całego kraju.

Jako, że w ofercie indywidualnej nie mamy żadnych zasad ani limitów, niemożliwa jest wycena usług bez wcześniejszego kontaktu i porozmawiania o szczegółach. Zapraszamy do zakładki kontakt, lub do skorzystania z poniższego formularza.

Skontaktuj się z nami:

Zapisz się do newslettera!

Chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości i promocje?