Set DJski na wesele i każde inne przyjęcie

Czy nie odnosisz czasami wrażenia, że zamawiając zespół na wesele bardzo ciężko jest dogodzić wszystkim gościom? Starsi lubią się pobujać do “klasyków” disco polo, za to młodsza część uczestników chętnie usłyszałaby najnowsze hity. Najczęściej zapominanymi jednak są osoby, które chociaż przez chwilę chciałby pobawić się przy klubowych rytmach. Nasz set “DJski na wesele lub inne przyjęcie” gwarantuje, że tym razem nie zostaną pominięci!

Nie ważne czy na Twoim przyjęciu zagra zespół czy DJej, my przez jedną godzinę zrobimy mega imprezę w klubowych rytmach. O ustalonej porze zgasną światła i rozpoczniemy zabawę, której Twoi goście długo nie zapomną. Jak to wygląda? Gdy nadejdzie czas wpinamy się z konsolą pod nagłośnienie, które jest już na sali i prezentujemy set DJski z prawdziwego zdarzenia. Nie ma tu mowy o disco polo czy innych tego typu wynalazkach. To co usłyszycie to najlepsza muzyka dobrana pod uczestników. A co najważniejsze, będzie to bardzo intensywny czas, po którym Wasz zespół/DJ będzie mógł wrócić to swoich klimatów (a my do robienia drinków :)) .

 


Do końca roku cena promocyjna to 800zł!!

 
Za tą cenę otrzymujecie gwarancję dobrej zabawy oraz wielki uśmiech na twarzy fanów muzyki klubowej, a takich wierzcie nam- jest sporo.

 

Skontaktuj się z nami:

Zapisz się do newslettera!

Chcesz otrzymywać najnowsze wiadomości i promocje?